O mně

Jmenuji se Kateřina Skoupá, narodila jsme se v roce 1978 v Brně, kde stále žiji. Na brněnském učilišti jsme se vyučila oboru “Fotograf”, vzdělání jsem si později doplnila o rekvalifikační kurz grafik v Corelu a Photoshopu.
Více jak deset let jsem fotila koncerty, otevřela jsem také fotoateliér pro veřejnost, kde jsem převážně fotila akty. Bohužel mě tato práce začala čím dál tím víc ubíjet a já v ní ztratila smysl. Možná si mě budete pamatovat pod pseudonymem “SaxiWitch” a nebo “SaxiWitch Photography”.
Od začátku roku 2015 jsem procházela takovou osobní transformací, v té době jsem na jednom zahraničním serveru zahlédla několik energetických abstrakcí, uchvátili mě natolik, že jsem si sedla a začala zkoušet. Postupem času jsem běžné postupy stále více zdokonalovala a vymýšlela nové a nové techniky.
Od malička jsem byla vnímavější k energiím, čím jsem byla starší, tím jsem je více cítila. Uchvátili mě natolik, že jsem se nechala zasvětit jako mistr Kundalini a Imara reiki, mistr Shamballa 1024, 2002, 3110 a 12D. Jsem knězem řádu Melchizedeka (zasvěcení Merkaba). Pracuji ale i s jinými energiemi, které jsem dostala od Vesmíru darem. Ráda tyto energie používám a pracuji s nimi každý den v rámci svého osobního rozvoje, energií nabíjím také každý obraz, který jde ode mě ke svému novému majiteli.
V současné době se věnuji svému věšteckému studiu “Věštírna Sunny – Life“ a této energetické tvorbě “K.S. Art”.
S láskou Kateřina
error: Content is protected !!